Foleda lampa ogrodowa H40 LED 10W 3000K IP54 czarna OFL-5215-S-3K
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Podstawa wykonana z aluminium w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP54.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 432 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 12 cm x 12 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 