Form II H75 lampa stojąca ogrodowa LED 9W 4000K ciemny popiel
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca zewnętrzna wyposażona w źródło światła LED o mocy 9W w kolorze ciemny popiel (RAL7016). Lampa ta przeznaczona jest do montażu na utwardzonych podłożach zarówno wokół prywatnych posesji jak i w miejscach użyteczności publicznej. Lampa wykonana z aluminium i pokryta lakierem proszkowym odpornym na działania UV, ma także wysoki stopień IP65, co czyni je odpornym na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Diody LED umieszczone za przeźroczystym, szklanym kloszem, emitują światło o neutralnej barwie (4000 K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 485 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 23 cm x 8,6 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Kolor konstrukcji | ciemny popiel (RAL 7016) |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 