Franklin LED lampa wisząca 3-punktowa antracyt 326510342
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze antracytowym. Możliwość regulowania wysokości. Możliwość 3 stopniowego (100%, 50%, 25%) ściemniania źródła światła poprzez klasyczny wyłącznik klawiszowy ścienny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3x9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 3150 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 85 cm x 14 cm |
| Wysokość | 85 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 