Fredrikshamn lampa podłogowa 1-punktowa biała 105022
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze białym ze wstawkami w kolorze srebrnym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Lampa posiada wbudowany włącznik i przewód z wtyczką do gniazdka o długości 200 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Wysokość | 152 cm |
| Waga | 4,3 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 