Frella lampa wisząca 1xE27 biała O3461 W1 BIA
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa wisząca 1 punktowa wykończona w kolorze białym. Lampa posiada szklany klosz w kolorze biały alabaster.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 0,75 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 