Frick lampa sufitowa 4xE27 biała 1416/4
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z metalowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Lampa wyróżnia się geometrycznym designem i unikalnymi laserowymi wcięciami na metalowej powierzchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 86 cm x 10 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 