Fulton H75 lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa czarna 7207601012
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa z białym kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Idealna do oświetlenia podjazdu lub ścieżek w ogrodzie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość x szerokość | 16 cm x 13 cm |
| Wysokość | 75 cm (szerokość podstawy 17 cm) |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 