Gemini Beams LED kinkiet elewacyjny regulowany ciemnoszary 5104005118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED świecący góra-dół. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. Kinkiet ma funkcję regulowania wiązki światła. Wbudowany pierścień mechaniczny z diafragmami można dostosować do 4 różnych wzorów. Stworzą one piękne wzory świetlne na ścianach zewnętrznych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5,4 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 