Gemini L LED 4000K kinkiet elewacyjny 1-punktowy biały 5189102032
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Klosz szklany w kolorze przeźroczystym. Pięknie oświetli elewacje, emitując światło w górę i w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 127 stopni |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,9 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 