Gemini XF LED H65 lampa stojąca 1-punktowa ciemnoszara 7104001118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym.
Pliki do pobrania:
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 79 stopni |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 