Gemini XL LED 3000K kinkiet elewacyjny 1-punktowy ciemnoszary 5189112118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. Klosz szklany w kolorze przeźroczystym. Pięknie oświetli elewacje, emitując światło w górę i w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 130 stopni |
| Strumień świetlny | 1230 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,3 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 