Gemini kinkiet elewacyjny 1xE27 ciemnoszary 5602734118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy wykonany z ciemnoszarego odlewanego ciśnieniowo aluminium i ma dyfuzor z matowego szkła. GEMINI można wygodnie zainstalować na dowolnej ścianie wokół domu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,1 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 