Gemini lampa sufitowa IP65 1xLED/7W/3000K czarny 6389102012
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED świecący w dół. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 97 stopni |
| Strumień świetlny | 750 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 