Gemma lampa sufitowa (spot) 2xE27 czarna 638002-02
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i industrialne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 52 cm x 12 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 