Girona LED plafon 1-punktowy (z pilotem) czarny 671290132
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego ściemniacza światła. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo regulowana. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostaje zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Oprawa wyposażona jest w funkcję lampki nocnej. Lampę można wygodnie sterować za pomocą pilota znajdującego się w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 48W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 5600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 3 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 