Glorena lampa sufitowa 4xE14 czarna 63430
towar niedostępny
Opis
Lampa do niskich pomieszczeń z czterema szklanymi kloszami w kolorze białym. Podłużny kształt lampy został rozproszony przez obustronne położenie źródeł światła
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 75 cm x 32 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 