Glovi 6 szt. lampka wisząca solarna czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa solarna z wbudowanym czujnikiem zmierzchowym. Oprawa w kształcie ażurowej kulki w kolorze czarnym wykonana z tworzywa sztucznego. Lampkę można wieszać pojedynczo lub tworzyć całe girlandy świetlne.
Produkt świeci ze 100% jasnością po wykryciu zmierzchu dając klimatyczne światło o bardzo ciepłej barwie (1800K) imitującej płomień ogniska. Lampa posiada przełącznik mechaniczny ON/OFF.
Czas ładowania akumulatora w pełnym słońcu: 6-8 godzin
Czas pracy: max. 6 godzin
Uwaga: w zestawie jest 6 szt. lampek solarnych. Podana cena jest za zestaw/komplet !!!
Przełącznik ON/OFF znajduję się pod panelem solarnym. Należy odkręcić element z panelem solarnym od klosza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | wbudowany akumulator: 1,2V 100 mAh ładowany przez panel solarny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Barwa światła LED | 1800K (bardzo ciepła żółto-pomarańczowa) |
| Rozpiętość/średnica | 7 cm |
| Wysokość | 9 cm (14 cm z zawiesiem) |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 