Glovi lampka wisząca solarna RGB
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa solarna z wbudowanym czujnikiem zmierzchowym. Oprawa w kształcie przezroczystej szklanej kulki z efektem popękanego szkła. Lampkę można wieszać pojedynczo lub tworzyć całe girlandy świetlne.
Produkt świeci ze 100% jasnością po wykryciu zmierzchu dając klimatyczne światło o zmiennej barwie w różnych kolorach RGB. Lampa świeci w kolorach RGB i automatycznie zmienia kolory co kilka sekund. Zmiana barwy odbywa się samoczynnie. Lampa posiada przełącznik mechaniczny ON/OFF.
Czas ładowania akumulatora w pełnym słońcu: 6-8 godzin
Czas pracy: max. 6 godzin
Przełącznik ON/OFF znajduję się pod panelem solarnym. Należy odkręcić element z panelem solarnym od klosza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | wbudowany akumulator: 1,2V 40 mAh ładowany przez panel solarny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Barwa światła LED | RGB |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | 9 cm (14 cm z zawiesiem) |
| Kolor konstrukcji | srebrny |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 