Grandi lampa sufitowa tuba 1xGX53/IP54 biała
towar niedostępny
Opis
Sufitowa oprawa punktowa natynkowa nieruchoma w kolorze białym matowym przysłonięta od spodu szronionym szkłem. Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GX53. Oprawa posiada podwyższoną odporność na wnikanie wilgoci, idealna do łazienki jak i do innych pomieszczeń. Możliwość montażu na zewnątrz domu, ale tylko w zadaszonych miejscach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8,2 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 