Greythorne żyrandol świecznikowy 8-punktowy szary 2268-8GY
towar niedostępny
Opis
Żyrandol świecznikowy 8 punktowy wykonany z metalu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze teksturowanym szarym. Możliwość regulowana wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Ozdobna stalowa oprawa ma tradycyjny wygląd, z ośmioma oprawami oświetleniowymi w stylu świec, zakrzywionymi ramionami, ozdobnym masztem z bulwiastą głową u podstawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 88 cm x 63 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 59 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,89 kg |
| Kolor konstrukcji | teksturowany szary |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |


by 