Hador LED kinkiet zewnętrzny 2-punktowy antracyt DL242270660
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,6 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 