Halo lampa sufitowa 2xGX53 burgundy 1681/2
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z metalowymi kloszami wykończona w kolorze burgundowym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | burgund |
| Kolor klosza / abażura | burgund |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo |


by 