Hampton lampa podłogowa 5xLED 26W chrom 3326-0501
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa podłogowa Hampton w eleganckim, chromowanym wykończeniu to połączenie stylu, funkcjonalności i komfortu użytkowania. Jej ponadczasowy design doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza, dodając im subtelnego blasku i wyrafinowania. Największą zaletą lampy jest możliwość ściemniania światła za pomocą praktycznego włącznika nożnego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 26W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika nożnego |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 61 cm |
| Wysokość | 151 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 