Hannah lampa wisząca (z pilotem) 1xLED/36W różowe złoto 334901-26
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze różowego złota. Możliwość regulowania wysokości. Pilot w zestawie.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2880 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | różowe złoto |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, silikon |
| Lampa z pilotem | tak |


by 