Helena LED kinkiet elewacyjny 1-punktowy ciemnoszary 5191602118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. Sprawdzi się przy drzwiach wejściowych, garażowych lub elewacji domu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 111 stopni |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 23 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3,2 cm |
| Wysokość | 10,1 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 