Hemisphere Hit D33 lampa wisząca 1xE27 czarna/złota 10702
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z metalowym kloszem w kolorze czarnym (od spodu złoty). Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | max. 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 16,5 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 