Hexa lampa elewacyjna ogrodowa 1-punktowa biała 9564
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa elewacyjna 1 punktowa z metalowym kloszem od spodu przysłonięty taflą szkła. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10,8 cm |
| Wysokość | 9,4 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 