Hilton D60 lampa sufitowa 4-punktowa biała/złota 4773
towar niedostępny
Opis
Elegancki plafon z abażurem w kolorze biało-złotym od spodu przysłonięty matowym tworzywem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Waga | 2,25 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biało - złoty |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 