Hoosic H30 lampa stojąca ogrodowa 1xE27 czarna/przydymiona 524060132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym matowym. Dzięki klasie szczelność IP44 woda nie dostanie się do jej wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 12 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga | 0,60 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 