Hotel Mood lampa wisząca 1xE27 chrom/szary 11791
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z materiałowym abażurem w kolorze szarym. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza ,a abażur doda pomieszczeniu mnóstwo ciepła i przytulności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 8 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 50 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 