Hotel lampa sufitowa 3-punktowa czarna 603900302
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z materiałowym abażurem od spodu osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze matowego niklu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 