Ibros IP44 kinkiet LED L63/9W/CCT czarny
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED o zmiennej barwie światła CCT (3000K - 4000K - 6500K - przełącznik w oprawie). Kinkiet wykonany z metalu w kolorze czarnym z IP 44 idealnie nadający się do łazienki np. nad lustro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Szerokość | 63 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5,5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 