Ibros lampa wisząca LED L93/24W/CCT czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED o zmiennej barwie światła CCT (3000K - 4000K - 6500K - przełącznik w oprawie). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1920 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 93 cm x 5,5 cm |
| Wysokość | 158 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 93 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 