Ice Cube LED H180 lampa wisząca 20-punktowa chrom 6720-20-LED
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 20 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Ice Cube jest idealna do rozjaśniania wysokich korytarzy lub umieszczana nad schodami. 20 światełek zostało zorganizowanych w elegancki sposób kaskadowy, a przezroczyste szkło pięknie łapie światło, rozjaśniając każdą scenerię. Chromowane wykończenie pasuje do wielu domowych ustawień.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 20-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3364 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 7 cm |
| Waga | 11,8 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 