Iceland lampa wisząca 10xE14 mosiądz ST-6308-10C
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 10 punktowa z kloszem utworzonym z kryształków(klasa K9) zawieszonych na prostokątnej ramie w kolorze mosiądzu. Kryształki pięknie rozpraszają i odbijają światło tworząc niesamowity efekt świetlny. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 