Ika LED lampka biurkowa czarna 8W/3000-6000K
towar niedostępny
Opis
Lampa biurkowa ze zintegrowanym źródłem światła LED umożliwiająca wyginanie ramienia we wszystkich kierunkach. Zalety oferowanego produktu: wysokiej jakości diody SMD LED, dotykowy ściemniacz, tryb zmiany temperatury barwowej światła (światło ciepłe, dzienne, zimne), odłączany zasilacz, dotykowy włącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Wysokość | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 