Imperial Long D90 lampa wisząca 18-punktowa srebrna DW-D5689S.SILVER
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 18 punktowa wykonana ze stali szczotkowanej w kolorze srebrnym. Wewnątrz zawieszone są kryształki, które skrywają źródło światła. Całość zamocowana jest na podsufitce. Owalny kształt lampy, połączenie srebra i szklanych kryształków zapewniają optymalne oświetlenie pomieszczenia. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 18-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 89 cm x 31 cm |
| Wysokość | 320 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 40 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 89 cm |
| Waga | 22 kg |
| Kolor konstrukcji | srebrny |
| Kolor klosza / abażura | srebrny + transparentny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, kryształki |


by 