Impulse S LED kinkiet 1-punktowy czarny 8115
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Kinkiet posiada włącznik. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP23 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 61 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 4 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 