Irma żyrandol 5-punktowy 20915
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 5 punktowy z materiałowymi wzorzystymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznej bieli ze złotymi zdobieniami. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 56 cm |
| Wysokość | 73 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały antyczny / ecru |
| Kolor klosza / abażura | złamana biel |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 