Isidro plafon 1xLED 21W jasne drewno LE44416
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy drewniane wykończone w kolorze jasnego drewna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 21W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 1571 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 47 cm x 42,5 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Kształt | nieregularny |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, akryl |


by 