Izolda LED lampa wisząca 6-punktowa czarna AZ3340
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa wykonana z elementów metalowych w kolorze czarnym w połączeniu z drewnem w kolorze naturalnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2550 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | drewno (kolor naturalny) + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 