Jamaica LED lampa stołowa ogrodowa (z pilotem) biała R55086101
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ogrodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym z brązowym ozdobnym uchwytem i chłodziarką do napojów w jednym. Lampę można naładować za pomocą wbudowanego akumulatora przez złącze USB w ciągu 6 godzin, a następnie emitować przyjemnie ciepłe światło przez ok. 10 godzin. Ponadto zmieniaczem kolorów RGBW (czerwony, zielony, niebieski,biały) można sterować etapami za pomocą pilota. Głośnik jest sterowany przez połączenie Bluetooth z urządzeniami mobilnymi, a ustawieniami oświetlenia można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Wbudowany ściemniacz. Dodatkowo oprawa posiada stopień ochrony IP44 i idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 25 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) + RGB |
| Rozpiętość/średnica | 24,5 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 