Jason lampa wisząca 4xE14 czarna/brązowa R36304064
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z szklanymi brązowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 