Jerry lampa stołowa 1-punktowa czarna R50491080
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z materiałowym czarnym abażurem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Przełącznik kablowy w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 13 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Waga | 0,29 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 