Jet lampa sufitowa 1xGU10 biała 6919
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa wykonana z metalu w kolorze białym. Rodzina lamp JET to nowoczesne oświetlenie, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 5,5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 