Joker lampa sufitowa (spot) 3xGU10 kaszmir/złoty MLP2330
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze kaszmiru ze złotymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 34 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | kaszmir + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 