Jora plafon (z pilotem) 1xLED/55W biały R64303931
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Pilot w zestawie, wbudowany ściemniacz, płynna zmiana barwy światła. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostaje zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Wyłącznik czasowy. Po upływie nastawionego czasu oprawa automatycznie wyłącza się. Funkcja lampki nocnej. Ściemnialne za pośrednictwem przełącznika.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 55W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota, 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 6400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 4,4 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie . 5 lat gwarancji na diody LED |
| Lampa z pilotem | tak |


by 