Joy LED lampa stołowa zewnętrzna pomarańczowa 15500/02/53
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa zewnętrzna bezprzewodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa została wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze pomarańczowym. Posiada dotykowy włącznik z z funkcją ściemniania. Ładowana przez port USB. Działa na wysokiej jakości akumulatorze.
- Czas ładowania: 6-7h
- Czas pracy: 100% jasności: 6-7h
- Krótkie naciśnięcie - włącz, aby włączyć.
- Długie naciśnięcie - Uzyskasz żądaną jasność.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- za pomocą czujnika dotykowego na lampie |
| Kąt świecenia | 89 stopni |
| Strumień świetlny | 215 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Waga | 0,69 kg |
| Kolor konstrukcji | pomarańczowy |
| Kolor klosza / abażura | pomarańczowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 