Julius D28 lampa wisząca 1-punktowa czarna/dymiona 34438/28/65
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze szklanym szarym przydymionym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 28 cm |
| Wysokość | 173,7 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 28 cm |
| Waga | 1,62 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | szary przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 