Julius lampa wisząca 5-punktowa czarna/dymiona 34438/05/65
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi szarymi przydymionymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 65 cm |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 40 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm, 27 cm, 37 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm, 30 cm, 40 cm |
| Waga | 10 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | szary przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 